Instagram viewer and editor

#brusko

Instagram Photos and Videos
#nazaciatkujeciel ... #nakoncijeuspech #life #fitness #posilovna #makamnasebe #brusko #🙈🙉🙊 #😍 #zivotjeboj #predsavzatie #😂 #sompekna #budemkrasna #😈 #vzdravomtelezdravyduch #hlavnesatrebaodfotit
Advertisement
Αγαπες μ γλυκιες ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥#love #loveforever #brusko #happy #elenivaitsou✔ #andreasgeorgiou✔️ #axileas_melina #axilleas #cool #couple #cyprus #meilna #agapi #crete
Advertisement
Veľa mamičiek sa dožaduje pri pôrode toho, aby lekár nechal pupočník dotepať a až potom bol prestrihnutý. Dôvodom je práve to, že cez pupočník ešte nejaký čas po narodení prúdi do tela dieťatka krv obsahujúca množstvo cenných látok, ktoré majú blahodarný vplyv na zdravie malého bábätka. Podľa novej štúdie Svetová zdravotnícka organizácia teraz odporúča prestrihnúť pupočník až po dotepaní čo je 1-3 minúty po narodení. Na obrázku môžete vidieť za aký čas pupočník dotepe a vyprázdni sa. #mamickovo #mama #mamicka #zena #zdravie #porod #babatko #deti #batola #tehotenstvo #tehotenstvi #tehulka #brusko #materska #materskadovolena #materskadovolenka From personalsaudemulher
Advertisement
Sifi shkon në Qipro me Evën teksa është i vendosur të hakmerret ndaj Akilit dhe Melinës dhe të lëshojë bombën e tij të fundit. Vizita e tij në shtëpinë e familjes Matheu do të shkaktojë një konflikt të madh mes dy familjeve, si kurrë më parë. Për herë të dytë, Dhiamantis i bën një tjetër propozim biznesi Markosit. Martesa e Minas dhe Vasiliki realizohet edhe pse me shumë pengesa të pabesueshme. Sifi vendos të punojë së bashku me Evridhiki, për të arritur qëllimin e tij. Plani që ata mendojnë është i tmerrshëm, më keq se çdo tjetër më parë. Ndiqni sot “Brusko” ora 20:00 në IN Tv. #INTvAlbania #Brusko
#Repost @fiatluxstudios ΧΑΜΟΣ!!! WAS SEASON 4 #Mprousko #Μπρουσκο HERE IS #actor and good #friend #NikosPolideropoulos @nikospolideropoulos Busting out a #Zembekiko at a @georgezouvelos @fiatluxstudios production at #MelroseBallroom #Astoria #NYC co-produced by the magic man @haris_zouvelos and Melrose's very own party and events master the one and only Mr. @JimmyJimbabway Panagiotou! ❤️ Ο Ηθοπιος και φιλαράκι #ΝίκοςΠοληδερόπουλος χορεύει Ζεμπεκικο στο @melroseballroom παραγωγής #ΓιώργοςΖούβελος @georgezouvelos και #FiatLuxStudios στην #Αστορια #ΝεαΥορκη @nikospolideropoulos_fans WITH @stellakostopoulou @stellakostopoulou @harrygrigo @stephaniecharalambous @varvaralarmou #mariaioannou --------------------------------------------- ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΗΝΕΣ, Ο ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΝΤΟΥ! ASTORIA NYC #GeorgeZouvelos ------------------------------------- ------------------------------------- #AllLivesMatter so #Live #Love #Laugh Smile & Grind HARD, AS LIFE IS TOO SHORT TO BE IN PAIN!!! ----------------------------------------------- George Zouvelos of FiatLuxStudios NYC is a #writer #actor #director #producer # TalentManager ------------------------------------------------ #photoofday #picofday #photogrid #brousko #brusco #brusko
Μην ξεχάσετε! Το Τατουάζ έχει εκτάκτως σήμερα διπλό επεισόδιο στις 21;50 με δραματικές εξελίξεις για την Βέρα! @evelina_papoulia_official ❤️
Ešte keď sme pusinkovali bruško💋💋💋 ✨FB/ The Wave Of Reality 🌙waveofreality.com #TheWaveOfReality #husbandandwife #twinflame #happiness#joy #stastie #laska #couple #love #soulmate#magic #purelove #wonderful #svadba #svadobnyden #beautiful#couplegoals#kiss #namaste #iloveyou #magicalday#brusko#pregnancy#tehotenstvo #babypump#loveofmylife#fairytail#gorgeous #smile#usmev
Aké očká bude mať vaše bábätko 🙂#mamickovo #mama #mamicka #tehulka #brusko #zena #zdravie #tehotenstvo #tehotenstvi #batola #babatko #deti #dedicnost #genetika #farba #oko #oči
Evridhiki i thotë Akilit dhe Melinës se ajo është e vendosur të mos dalë nga shtëpia, pasi ajo është ende gruaja e ligjshme e Akilit madje ajo përpiqet të negociojë me ta, duke parashtruar kërkesat e saj të paarsyeshme financiare. Akili e dëbon nga shtëpia, ndërsa ajo thërret policinë. Dhiamantis tronditet kur zbulon se Markos dhe Dhafni jetojnë së bashku. Kur Stefania zbulon se Sifi dhe Melina u ndanë, ajo fillon të shpresoj që prindërit e saj të mund të kthehen përsëri së bashku. Duke mos qenë në gjendje të përballet me faktin se Akili dhe Melina jetojnë së bashku në Qipro, Sifi shkon në ishull për t'u përballur me çiftin edhe një herë. Ndiqni sot “Brusko” ora 20:00 në IN Tv. #INTvAlbania #Brusko
#selfieperruna #brusko #husky
#brusko #love #happy #loveforever
Καληνύχτα εύχομαι σε όλους με τίς κούκλες μάς!💋 #brousko #brusko #brusco #backstage #ant1tv #brouskoant1
"No matter how bad a pregnat's day's been, it just takes one little kick to make everything feel alright!" 🤰 #mprousko4 #brusko4 #ant1tv #backstagelife #shooting #throwback #mprousko #brousko #brusko #brusco #brouskofans
Takto vyzerá bábätko v 12. týždni. Takže maminky, ktoré ste teraz v tomto období, tak práve máte takého drobčeka v brušku 🙂 #mamickovo #mama #mamicka #zena #tehulka #tehotenstvo #tehotenstvi #zdravie #brusko #babatko #deti #batola #plod #laska #materska #materskadovolena Picture from healthy.pregnancy
Melina dhe Akili arrijnë të largohen nga Sifi dhe shkojnë në Qipro së bashku me Mateon. Kur Anastasia zbulon veprimin e tyre, i ndez Agjelikis shpresën që ajo mund të kthehet me Sifin. Sifi i thotë Melinës se mikesha e saj, Vasiliki, ishte duke i fshehur të vërtetën rreth Evës. Familja në Qipro i jep një mirë se ardhje të ngrohtë Melinës. Kjo zëmëron Evridhikin. Ndërkohë, Sifi dhe Anastasia janë të zemëruar ndaj Melinës dhe familjes Mattheu teksa kërkojnë që Dhiamantis të shpërndajë shoqatën e tyre. Qetësia e Melinës së shpejti shkatërrohet, kur Evridhiki nxjerr në pah një tjetër plan djallëzor. Ndiqni sot “Brusko” ora 20:00 në IN Tv. #INTvAlbania #Brusko
Το κόκκινο του Μπρούσκο ή το ξανθό του Τατουάζ; #redhair Να έχετε μία τέλεια εβδομάδα. @evelina_papoulia_official ❤️
Save the date #Brusko #MTB #EpicRace #Guimaras #ManggahanFestival
Me and my single friends. The sharing was short yet sweet. #brusko @lepong1009 @obrikadabraaah @phil_grammer @amber_014
I just need summer 😏 #mamaia #needsummer #needholiday #saltintheair #sandinmyhair #aniteploanisneh #bolasom #bolodobre #brusko #napapane😊 #mamaiabeach
Like father like son... 🔫 #mprousko4 #brusko4 #ant1tv #backstagelife #shooting #throwback #mprousko #brousko #brusko #brusco #brouskofans